Професійно-технічне училище №6 м.Кременчук Полтавська область Четвер, 08.06.2023, 14:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Мои статьи [19]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мои статьи

Тиждень хімії та біології

З  19 по 23 жовтня  2015 р. в училищі проводився тиждень хімії та біології "Зелена планета"

У програму тижня входило його урочисте відкриття, проведення предметних олімпіад серед учнів І та ІІ курсів, екскурсія до Кременчуцького еколого-натуралістичного центру, відкритий виховний захід - подорож  «В пошуках джерела життя...», вікторина "Збережем тепло в хатині - буде затишно родині", зустрічі з цікавими людьми, веселi конкурси.

Перед початком тижня фойє училища було прикрашене стендом із газетами та плакатами наукового та гумористичного змісту, які містили цікаву інформацію про живі організми, хімічні елементи та сполуки, поширені на нашій планеті,  видатних вчених хімії та біології. 

Проведення протягом тижня предметних олімпіад із хімії та біології дозволило визначити найбільш талановитих та кмітливих учнів, які цікавляться сучасної наукою, мають змістовні знання із даних предметів.

Нікого не залишив байдужим і захід екологічного спрямування «В пошуках джерела життя», де перед учнями були розкриті найважливіші сучасні проблеми навколишнього середовища. Всі присутні мали змогу зазирнути в далеке майбутнє та побачити, якою Україна може стати через багато років.            

Наблизитися до світу природи, познайомитися із біологічним різноманіттям флори та фауни різних кліматичних природніх зон мали змогу учні ІІ курсу під час екскурсії до Кременчуцького еколого-натуралістичного центру.

Проведення хіміко - бiологiчного калейдоскопу допомогло  розширити i закрiпити бiологiчнi та хімічні знання, визначити найбільш активних та кмітливих учнів І курсу, які цікавляться хімією та біологією.       

Категорія: Мои статьи | Додав: Admin (11.11.2015)
Переглядів: 598 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:
Email: